Narlıdere Belediyesi ve Belediye İş Sendikası arasında, 66 kadrolu işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

Narlıdere Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında 66 kadrolu işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Toplu sözleşmede imzalar, Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, Belediye-İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Savaş Atalay, belediye bürokratları ve sendika temsilcilerinin katılımıyla atıldı. Önümüzdeki 2 yılı kapsayan toplu sözleşme ile çalışanlar enflasyona ezdirilmezken, ücret artışlarının yanı sıra, sosyal yardımlar ve diğer özlük haklarda da iyileştirmeler yapıldı.

EMEKTEN YANAYIZ

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, göreve geldikleri günden bu yana çalışanlarının hak ve menfaatlerinin korunması için yoğun bir çaba içinde olduklarını ifade ederek, “Biz büyük bir aileyiz ve emeğin değerini çok iyi biliyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde vatandaşlarımız için alın teri ve akıl teri döken çalışanlarımız için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Sürecin uzlaşma içinde ilerlemesi için emek veren Belediye-İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Savaş Atalay ve sendika temsilcilerimiz ile belediye bürokratlarımıza teşekkür ediyorum. Çalışanlarımızı enflasyona ezdirmediğimiz toplu sözleşmemiz hayırlı olsun” diye konuştu.

Belediye-İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Savaş Atalay da toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x